W tym miejscu będziemy mówić, co sądzimy o danych produktach, jak interpretować finansowe informacje medialne, gdzie widzimy zagrożenia, a gdzie korzyści. Będziemy prezentować m.in. naszą filozofię inwestycyjną, budować portfele inwestycyjne, pokazywać na co należy zwrócić uwagę, aby niwelować ryzyko. Mamy nadzieję, że to, co tu zostanie umieszczone, opowiedziane i wyjaśnione, pomoże w świadomym planowaniu swojej przyszłości.

Paweł Jakubowski     Paweł Jakubowski ekonomista, doradca finansowy, Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od początku związany z rynkiem finansowym. Początki kariery zawodowej to praca w firmach leasingowych. Następne lata to zdobywanie kolejnych doświadczeń w instytucji skoncentrowanej na finansowaniu pojazdów dla osób fizycznych i firm.

Od 2008 roku związany z instytucjami doradztwa finansowego, wybiera dla swoich klientów najkorzystniejsze rozwiązania. Wierzy, że indywidualna i profesjonalna opieka od momentu sprzedaży do zakończenia życia produktu jest najważniejszą wartością dodaną dla klienta.Specjalizuje się w tworzeniu i w prowadzeniu długookresowych portfeli skonstruowanych dla osiągnięcia zaplanowanego celu inwestycyjnego, przy zapewnieniu należytego, zgodnego z profilem klienta, poziomu ryzyka.Osobiście interesuje się rynkiem Forex, inwestując własne środki, testuje na „własnej skórze” kolejne możliwości zarabiania pieniędzy, by w przyszłości móc oferować to rozwiązanie również klientom.

 

 coś tam coś 2     Radosław Ratusiński z rynkiem finansowym zawodowo związany jest od 2005 roku. Jego pasją jest krótko- i średnioterminowe zarządzanie finansami, daje ludziom oparcie w pomnażaniu majątku, wyznając zasadę, że osiąganie atrakcyjnych zysków musi być połączone z wiedzą na temat zarządzania ryzykiem – w innym przypadku klient zamiast cieszyć się życiem codziennym, będzie zastanawiał się czy jego inwestycja jest bezpieczna.

Karierę finansową rozpoczął od współpracy z firmą Pramerica.  Od 2006 roku związany z jedną z wiodących firm doradztwa finansowego w Europie – AWD. Tam pełnił rolę doradcy, zajmował się rekrutacją, rozbudową struktur, a także szkoleniami z zakresu ubezpieczeń, kredytów oraz inwestycji. Jest także partnerem w firmie Partnerzy Inwestycyjni , która specjalizuje się w inwestycjach na rynku funduszy inwestycyjnych. Partnerzy Inwestycyjni oferują także produkty inwestycyjne przeznaczone dla wąskiego grona odbiorców oraz usługi typu asset managment świadczone przez Dom Maklerski BDM S.A.

Your email address will not be published.

Scroll to Top